Newsy Skład Zloty Historie klubowe Kminomatografia Zapach benzyny Linki Księga gości Facebook

Q_Back przedstawia: Prace zlecone


 

Motokomplex

Plakacik zleciła mi firma remontująca stare furki, a oto i dwie propozycje, ktoore przedstawiłem. Do tego wszystkiego doszedł papier firmowy pod różnego typu umowy. Do tej reklamówki użyłem fotki swojej Cortinki.

 

Plakat dla Chudera

 

Ktooregoś wieczorka zgadałem się z Chuderem o wykonanie plakatu, ktoory będzie reklamował jego firmę na zlotach. Nie wiem czemu, z czasem zniknęło logo mojego klubu, skoro jego zaistnienie na plakacie było częścią zapłaty.... Oj nie ładnie Chuder nie ładnie ....

 

 

Wraz z plakatem zostały wykonane rysunki i napis do baneru reklamowego firmy. Baner pojawiał się na stronach internetowych oraz, w dużym formacie, wystawiany był na rooznych imprezach.

 

Garage - skateboarding and hip hop store

Prackę tą zlecił mi Piotrek vel Kosti, odwieczny ziom Spawna. Poprosił o ciekawe logo dla swojego sklepu sk8towego oraz wymyślenie nazwy.
"No problemos meen" odrzekłem i tak temat potraktowałem w lowriderowym tonie. Wspoołpraca kształtowała się miło a projekt został powielony na koszulki, naklejki, wizytoowki, torebki. Zachował się jeden z odręcznych projektoow szybko szkicowany na jednym ze spotkanek.

 

Caffe Rock'N'Roll

Ktooregoś tam roku 2004 czy 5. Manager oowczesny Caffe Rock'n'Roll o wdzięcznej ksywce "Wytrych" ... tu pozdr ... zaproponował mi żeby pomooc mu wykończyć knajpkę. Chcąc utrzymać Rockowy wystrooj odnioosł się do naszej wspoolnej kminy samochodzikowej.
Po ustaleniu reguł gry padł pomysł coby zrobić knajpę w stylu "Route 66" ale nie do końca bardziej wyszło z tego A 666 ale ogoolnie git i kupa zajawy w potokach piwa.
Wyszedł z tego niezły Mix drogą improwizacji koncepcyjnej i technologicznej. Moja działka ograniczyła się do wymalowania na trzech maskach:

 

Volvo Amazon - typowych cieniowanych płomieni na czarno macikowym tle

Capri mk3 - pasoow wyscigoofkowych z lat 7dziesiatych

Taunusa mk3 - Czaszeczki "Kamimaze" na tle bandery Imperium wschodzącego słońca..

 

 

Do tego jeszcze  chromowane ćwieki własnego projektu i wykonania rooznych kształtoow dla ozdoby plakatoow montowanych niestety trochę nie tak jak być powinno - cooż niektoore bariery nie są do przeskoczenia jak się Fordoow nie robi na co dzień i nimi nie jeździ ...  Niemniej efekcik nie jest zły.

 

Praca w Ciężkich warunkach mocno zaprawionych w trybie 48h, do tego pod ziemi± w towarzystwie co najmniej - prześmiesznym, pijanym i nieobliczalnym. Pozdro dla ekipy woowczas działającej };)