Newsy Skład Zloty Historie klubowe Kminomatografia Zapach benzyny Linki Księga gości Facebook

15.04.2007 - Dawno się nic nie działo na stronce, najwyższy czas się zrehabilitować, w Zlotach fotorelacyjka ze spotkania moparowców w Michigan za Wielka Woda ... enjoy.


7.11.2006 - Do Zapachu Benzyny, Q_Back dorzucił dział Tatoo prodzektzzz, ciekawe motywy...warte uwagi.


26.10.2006 - Q_Back zapodał sobie na ramię dziarę Belzebuba, u naszego klubowego obdziarywacza Batoona ze studia Azazel.


18.10.2006 - hello :D, z racji że latałem z murzynami za Wielką Wodą, stronka zdążyła trochę się zakurzyć, więc najwyższy czas na aktualizację. W zlotach pojawiły się dwie relacyjki, pierwsza z Kazimierza Dolnego - coroczna nasza wycieczka na Lany Poniedziałek, oraz ze zlotu samochodów amerykańskich w Radomiu, który odbył się w 2005 roku. W zapachu benzyny, w dziale Q_Back'a oblookać można jak powstawał obecny wystrój klimatycznej knajpki warszawskiej Caffe Rock'n'Roll. enjoy :]


25.04.2006 - można już oblookać relacyjkę z Biby Belzebubskiej, która odbyła się w klubie Progresja.


31.03.2006 -

>>> BIBA <<<

 

Jak już się wyspowiadacie w ten pierwszy piątek miesiąca jak na religii uczono i z lekkim sercem nie będziecie wiedzieć jak iść przez życie dalej ..... To Belzebuby kusza na bibę: oprawiona muza na zamoowienie przez Was, browarem po taniości, " nie ma beczky nie ma imprezky" - rulez. Biba podpięta pod cykl imprez "Vampirek's Night" na ktoorych może Was pogryźć nieznajoma laseczka i wydarzyć się może nie jedno dziwo. Bibę oprawią efekty wizualne i wystrooj made by drunk Belzebvbs & co.

 


13.03.2006 - nadszedł w końcu czas aby kilka filmików belzebubskich ujrzało światło dzienne, materiał w większości zmontowany przez naszego zioma Melona, do oblookania w Kminomatografii


10.03.2006 - Q_Back zapodał kolejną dawkę swoich rysunersów, do przejrzenia w Zapachu Benzyny


3.03.2006 - W dziale "Zloty" można już oblookać relację z pierwszej belzebubskiej biby w tym roku, a mianowicie - Driving House


29.01.2006 - Zapraszamy wszystkich starych i nowych posiadaczy Fordzikoow na bibę taneczną, ktoorą zmiksuje konkretny kole$$ i właściciel niesłabego dzioba w słusznych kolorach.
...Panie, Panowie to jest biba dla Was, z myślą o Was. Czas wychylić wspoolnie pucharek i jak to w naszym towarzystwie przystało dobrze się pobawić. Więc bibę oprawimy w fajne filmiki, teledyski "dobrą muzę" - w swoim gatunku zmotywowaną dźwiękami autek i palonymi laczkami. Parę zakminek i zaskoczek będzie nawet może niemałych. Więc zapraszamy wszystkich, składy dalsze i bliższe, chłopakoow przejazdem, tych co maja smutki, tych co im zimno, tych co z nami zawsze i na wszystkich.... wszystkich innych też... Bo miło będzie się spotkać w konkretnym klimatycznym miejscu mimo iż środek tygodnia....tu sorrka, innaczej się nie dało. Przybądźcie zabawić bo nic się nie stanie jak się trochę poozniej położycie - przeżyjecie }:)
A i nawet jak nie będziecie furą, bo biba jest pijana, to kwity na furki proszę mieć, bo one są tarczą dla waszych portweliqf. Będzie za ich okazaniem tańszy browarek i zabierajcie znajomqf bo miejsca jest oporowo dużo. Zapraszamy i liczymy, że dzięki wszystkim będzie diabelsko fajna atmosfera.... 22 luty /środa/ godz 19:00 Klub-Dziennikarza, ulica Nowy Świat 58.
Miejsce dla furki przy Ordynackiej.

 


29.01.2006 - Belzebuby nigdy nie zapominają o tych którzy udzielili nam pomocy, są świetnymi przyjaciółmi, odwalają kawał dobrej roboty...właśnie dla nich powstały Podziękoofy Belzebubskie (na samym dole składu).


17.01.2006 - nadszedł nowy rok...czas zmian...wielkich nadziei...itd.... [behehehehe], z tego miejsca chciałem powitać w naszym gronie Banana z Lublina, który został przyjęty do opcji "Hang around", w składzie można podziwiać jego auta.

 


Część zdjęć zamieszczonych na stronie pochodzi z internetu i nie ma zgody autorów, jeżeli autorzy tych zdjęć nie zezwalają na ich zamieszczanie na tej stronie prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.